Informcje o zdalnym nauczaniu

Komunikaty dla nauczycieli, rodziców i uczniów w sprawie kształcenia zdalnego KLIKNIJ

ZDALNE NAUCZANIE PORADNIK DLA NAUCZYCIELA, RODZICA, UCZNIA - KLIKNIJ


Instrukcja rozpoczęcia pracy na platformie epodreczniki.pl, poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje dla ucznia KLIKNIJ

Wszystkie informacje są również zamieszczone na platformie epodreczniki.pl w zakładce ”Filmy instruktażowe i instrukcje” .

Od dnia 26 marca 2020 r. zgodnie z rozrządzeniem Ministra Edukacji Narodowej nauczanie jest prowadzone zdalnie według planu lekcji dla poszczególnych klas, na każdy dzień z wyjątkiem wychowania fizycznego, który jest realizowany codziennie z wyjątkiem czwartków. Materiał na daną jednostkę lekcyjną jest przygotowany przez nauczycieli w poniższym linku i na portalu epodręczniki.pl.

Każdy uczeń pracuje w danym dniu według planu lekcji na dany dzień i po okresie kwarantanny będzie z tego rozliczany. W czasie wolnym należy korzystać z innych materiałów umieszczanych na naszym FB Materiały do nauki będą codziennie aktualizowane. Dlatego w dni robocze należy codziennie sprawdzać linki ze swoich przedmiotów przypadających w danym dniu. Dobra wiadomość w weekendy macie wole. Zdrówka i powodzenia.