28.01.2021 w przedszkolu odbył się Bal karnawałowy.

 

22.01.2021 dzieci wystąpiły z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Rytmika

21.12.2020 zorganizowana została Wigilia przedszkolna.

04.12.2020 nasze przedszkolaki odwiedził Święty Mikołaj.

 

 Spacery i zabawy na placu zabaw

Zajęcia przedszkolaków 

2020/2021

 

30 marca 2020 roku została podpisana umowa na dofinansowanie projektu „Przedszkolaki z uśmiechem”

13.02.2020-najmłodsze przedszkolaki ćwiczyły swoje dłonie i paluszki. Do zajęć z motoryki malej posłużyły przedmioty codziennego użytku.

29.01.2020 w grupie 3- laków miały miejsce ćwiczenia oddechowe Ich celem jest wsparcie nauki mówienia, a także pomoc w regulacji emocji.

Maluchy, które uczęszczały do przedszkola podczas ferii zimowych nie miały czasu na nudę, ponieważ aktywnie uczestniczyły w zabawach pod hasłem Wesołe ferie. Dobry humor i wspaniała zabawa dopisywały każdego dnia. W zabawach i zajęciach brała udział także wolontariuszka Natalia.

28 listopada odbył się Bal andrzejkowy. Poprzebierane przedszkolaki brały udział w różnych konkursach i zabawach. Prezentowały także swoje umiejętności taneczne. Na koniec imprezy na dzieci czekał pyszny poczęstunek.

25 listopada świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Maluchy przyniosły swoje ulubione maskotki. Były zabawy ruchowe, dydaktyczne, plastyczne, a także swobodne, według pomysłów dzieci. 

 

18 listopada -maluszki bawiły się w teatrzyk kukiełkowy. Wystawiły przedstawienie Czerwony Kapturek.

12 listopada w grupie 3-latków obchodziliśmy Dzień jeża. Przedszkolaki miały za zadanie ułożyć jego postać z puzzli  i wykonać języka z makaronu oraz plasteliny. Było także trochę gimnastyki.

7 listopada  w przedszkolu odbył się Bal postaci z bajek .Dzieci poprzebierane w kolorowe stroje,bawiły się wesoło w rytmie skocznej muzyki.

6 listopada- 3-latki wzięły udział w zajęciach muzycznych, na których miały okazje poznać rożne instrumenty muzyczne. Dzieci dowiedziały się jak nazywają się poszczególne instrumenty i jak się na nich gra.