1 września Zebraliśmy się wspólnie z rodzicami i nauczycielami w Kościele Parafialnym w Krzywczy na Mszy Św. Następnie Pani Dyrektor inż. Barbara Stodolak powitała zebranych i przedstawiła projekt organizacyjny na nowy rok
22 września Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji "Sprzątanie Świata"
12 października Z okazji 25 rocznicy wyboru kardynała Karola Wojtyły na Papieża przedstawiliśmy dla mieszkańców Krzywczy montaż słowno-muzyczny. Ponadto napisaliśmy list do Ojca Świętego, za który otrzymaliśmy podziękowanie z Watykanu.

13 października Zebraliśmy się w świetlicy wiejskiej, aby uczcić święto wszystkich nauczycieli - Dzień Edukacji Narodowej. Na początku Pani Dyrektor wręczyła nagrody za dotychczasową pracę paniom: Danucie Sobol, Małgorzacie Chruścickiej i Marii Kwaśnej. Następnie wysłuchaliśmy montaż słowno-muzyczny, który urozmaicony był występem tanecznym w wykonaniu naszych koleżanek i kolegów.
 

17 października Odbyło się pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Na początku starsi uczniowie oraz Samorząd Uczniowski powitali młodszych kolegów, a następnie Pani Dyrektor dokonała aktu pasowania.
 

26 listopada Zabawa andrzejkowa - zebraliśmy się w świetlicy wiejskiej, aby wspólnie się bawić i wywróżyć sobie przyszłość.
5 grudnia Do naszej szkoły przybył święty Mikołaj - tak bardzo lubimy dostawać prezenty..
 

14 grudnia Wraz z wychowawcami przygotowaliśmy kiermasz świąteczny połączony z programem artystycznym. Dochód z tego kiermaszu przeznaczony był na cele szkoły, a w szczególności na dofinansowanie wycieczek.
 

15 stycznia Część naszych kolegów i koleżanek wyjechała do kina "Kosmos" w Przemyślu na spektakl "Zaczarowana księżniczka".
1 lutego Uczniowie młodszych klas wystawili Jasełka "Do Betlejem" dla mieszkańców Krzywczy.
12 lutego Wreszcie doczekaliśmy się zabawy karnawałowej! Wszyscy świetnie się bawili przy akompaniamencie zespołu muzycznego.
8 marca Zgodnie z tradycją zebraliśmy się tego dnia na uroczystej akademii z okazji Dnia Kobiet.
22 marca Mamy wiosnę! Na początek tej pięknej pory roku odbył się u nas przegląd twórczości Juliana Tuwima. Uczniowie wszystkich klas prezentowali swoje zdolności recytując wiersze. Artyści otrzymywali gromkie brawa oraz symboliczne nagrody.
 

1 kwietnia Dzisiaj w szkole panowała cisza, ponieważ uczniowie klas szóstych pisali sprawdzian - swój pierwszy w życiu egzamin Wszyscy byli skupieni i trochę zdenerwowani, choć starali się tego nie okazywać po sobie.
 

18 maja Uczniowie pod opieką pani A. Wolarz przygotowali dla mieszkańców Krzywczy wieczornicę poświęconą rocznicy urodzin papieża Jana Pawła II, która odbyła się w tutejszym kościele parafialnym.
24 maja Nasze Mamy zebrały się dzisiaj w świetlicy wiejskiej, aby wysłuchać wierszy i piosenek, które przygotowaliśmy specjalnie dla nich z okazji Dnia Matki. W drugiej części spotkania uczniowie klasy VI zaprezentowali program profilaktyczny poświęcony uzależnieniom.
 

26 maja Uczniowie z młodszych klas wyjechali do Rzeszowa do teatru Maska na spektakl "Trzy świnki"
1 czerwca Święto wszystkich dzieci! Z tej okazji dzisiaj w szkole nie było zajęć dydaktycznych, tylko odbywały się różne konkursy i zabawy - oczywiście z nagrodami. Wszyscy byli uśmiechnięci i zadowoleni.
 

8 czerwca Uczniowie, tym razem z klas starszych, wyjechali do Rzeszowa do teatru im. Wandy Siemaszkowej na spektakl "Tajemniczy ogród".
14 czerwca Wczesnym rankiem uczniowie z klas IV-VI udali się autokarem na wycieczkę do Krakowa. W programie wycieczki było obejrzenie filmu trójwymiarowego "Podwodny las" w kinie Imax, gra w kręgle oraz zwiedzanie zabytków Krakowa.
 

23 czerwca Udaliśmy się na ścieżkę dydaktyczno-przyrodniczą w rezerwacie Krępak w Korzeńcu. Na początku zapoznaliśmy się z ogólnymi wiadomościami o lesie oraz obejrzeliśmy liczne eksponaty w budynku Nadleśnictwa Bircza, a następnie udaliśmy do lasu. Na zakończenie tej bardzo ciekawej lekcji w terenie było pieczenie kiełbasy.

24 czerwca Był to dzień bogaty w wydarzenia, ponieważ od rana wszyscy uczniowie bawili się na wspólnej dyskotece, odbył się egzamin praktyczny na kartę rowerową oraz uroczyście pożegnaliśmy uczniów klas szóstych.

25 czerwca O godzinie 8.15 zebraliśmy się w Kościele Parafialnym w Krzywczy na Mszy Św., a następnie pod opieką naszych wychowawców udaliśmy się na plac szkolny. Tutaj Pani Dyrektor inż. Barbara Stodolak podsumowała mijający rok szkolny, gratulowała uczniom, którzy osiągnęli sukcesy w różnych dziedzinach. Wyróżnieni uczniowie dostali nagrody książkowe i wszyscy otrzymali świadectwa. I wreszcie WAKACJE!!!