ROK SZKOLNY 2001/2002

 

 

3 września Inauguracja nowego roku szkolnego.
Wszyscy uczniowie, ich rodzice i nauczyciele pod przewodnictwem pani dyrektor inż. Barbary Stodolak zebrali się w Kościele Parafialnym w Krzywczy na mszy św. Następnie Pani Dyrektor powitała zebranych i przedstawiła projekt organizacyjny na nowy rok.
21 września Akcja "Sprzątanie świata", której koordynatorem była pani mgr Maria Smorąg. Podczas apelu przypomniała ideę akcji oraz hasło tegorocznych porządków: "Nie! - dzikim wysypiskom"
2 października Sprawdzian próbny dla uczniów klas szóstych.
Szóstoklasiści zasiedli do egzaminu w trzech salach, każdy przy osobnym stoliku. Dokładnie o 900 rozpoczęli rozwiązywanie 25-ciu zadań. Mieli na to jedynie 60 minut. Czas upłynął szybko i uczniowie z wypiekami na twarzy opuścili salę.
11 października Pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej w Krzywczy
     
11 października Dyskoteka dla klas IV-VI w klubie "Kwadrans"
15 października Dzień Edukacji Narodowej.  
7 listopada Wycieczka uczniów klas klas szóstych do Przemyśla. W programie było zwiedzanie Odlewni Dzwonów braci Felczyńskich, zapoznanie się z pracą Zarządu Zespołu Parków Krajobrazowych oraz zwiedzanie Muzeum Ziemi Przemyskiej.
11 listopada Apel z okazji 83-ciej Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę
28 listopada Zabawa andrzejkowa w klubie Kwadrans.  
29 listopada Udział uczniów klas IV-VI w programie profilaktycznym "Którą drogą?". Animatorzy Stowarzyszenia Trzeźwości w Przemyślu głosili prelekcje, organizowali konkursy i quizy.
6 grudnia Mikołajki w szkole.  
21 grudnia Wspólny opłatek w naszej szkole.  
24 stycznia Zabawa noworoczna w świetlicy wiejskiej w Woli Krzywieckiej. Młodsi koledzy z klas IIIb, IIb i "0" pod kierunkiem p. M. Kwaśny, p. D. Sobol, p. M. Tymczyk i ks. J. Bróż przygotowali Jasełka.
     
14 lutego Walentynki - Dzień Zakochanych w naszej szkole. Były dekoracje okolicznościowe i działała poczta walentynkowa.
8 marca Dzień Kobiet.
Honorowe miejsca zajęły Panie i zaczęła się część artystyczna, którą przygotowali uczniowie pod kierunkiem p. A. Wolarz. Były tam piosenki i skecze, wyznania miłości, prezentacja urody koleżanek z VIa, "przepis" na idealną żonę.
21 marca Powitanie wiosny! Odbył się konkurs na najładniejszą kukłę, który wygrała klasa Ia.
10 kwietnia Sprawdzian dla uczniów klas szóstych.
Sprawdzian zawierał zadania z wszystkich działów - bloku humanistycznego oraz bloku przyrodniczo-matematycznego. Dokładnie o 9-tej uczniowie klas VIa i VIb zasiedli przy stolikach i rozpoczęli pracę.
25 kwietnia Dyskoteka dla uczniów klas IV-VI.
3 maja Uroczysta akademia  z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. W części artystycznej udział wzięli uczniowie naszej szkoły oraz chór dziecięcy "Pelikano" ze Szkoły Podstawowej w Babicach.
     
20 maja Wycieczka dla klas V-VI do Częstochowy i Krakowa.
Uczniowie zwiedzili Kraków, Wieliczkę oraz byli na Jasnej Górze.
     
31 maja Dzień Dziecka i sportu.
Uczniowie klas V-tych i VIa przygotowali przedstawienie pt.: "O królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach". Przedstawienie było ponownie wystawione dla dzieci z przedszkola w Krzywczy.
 

5 czerwca Wycieczka klas najmłodszych do Wieliczki, gdzie zwiedzano Muzeum Kopalni Soli.
  Wycieczka klas I, IIIb i IV do miejsc związanych z twórczością Marii Konopnickiej i Aleksandra Fredry: Dukli, Odrzykonia i Żarnowca.
     
17 czerwca Uczniowie całej gminy Krzywcza wraz ze swoimi wychowawcami wzięli udział w happeningu zorganizowanym na stadionie w Krzywczy. Celem tej imprezy było propagowanie zdrowego stylu życia bez alkoholu. Na początku obyła się Msza Św., a następnie występy młodzieży z Przemyśla. Całość uatrakcyjniała orkiestra z Pruchnika.
 

20 czerwca Pożegnanie uczniów klas szóstych.
Program rozpoczęła pani dyrektor inż. Barbara Stodolak przypomnieniem kolejnych lat edukacji najstarszych wychowanków. Następnie odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów klas V-VI
 

21 czerwca Zakończenie roku szkolnego 2001/2002.
W tym radosnym dniu pożegnaliśmy panią mgr Barbarę Prawecką, która od 1 września odchodzi na emeryturę.