KOMUNIKAT W SPRAWIE RODO


W związku z nowymi wymogami prawnymi dotyczącymi ochrony danych osobowych, nasza firma aby przekazać Państwu jasne i rzetelne informacje na temat pobieranych przez nas danych i ich ochrony oraz praw Państwu przysługujących stworzyła nową Politykę Prywatności. W celu poprawienia jakości usług korzystamy technologii z plików cookies, które wysyłane są automatycznie. Mogą Państwo w każdej chwili zmienić ustawienia prywatności w przeglądarce. Dalsze pozostawanie na naszej stronie bez zmian ustawień przeglądarki jest równoznaczne z akceptacją naszej Polityki Prywatności, którą przeczytać mogą Państwo tutaj. Czytaj więcej...


 

 


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Szkoły Podstawowej imienia 11. Karpackiej Dywizji Piechoty w Krzywczy

13.02.2020-najmłodsze przedszkolaki ćwiczyły swoje dłonie i paluszki. Do zajęć z motoryki malej posłużyły przedmioty codziennego użytku.

29.01.2020 w grupie 3- laków miały miejsce ćwiczenia oddechowe Ich celem jest wsparcie nauki mówienia, a także pomoc w regulacji emocji.

Maluchy, które uczęszczały do przedszkola podczas ferii zimowych nie miały czasu na nudę, ponieważ aktywnie uczestniczyły w zabawach pod hasłem Wesołe ferie. Dobry humor i wspaniała zabawa dopisywały każdego dnia. W zabawach i zajęciach brała udział także wolontariuszka Natalia.

28 listopada odbył się Bal andrzejkowy. Poprzebierane przedszkolaki brały udział w różnych konkursach i zabawach. Prezentowały także swoje umiejętności taneczne. Na koniec imprezy na dzieci czekał pyszny poczęstunek.

25 listopada świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Maluchy przyniosły swoje ulubione maskotki. Były zabawy ruchowe, dydaktyczne, plastyczne, a także swobodne, według pomysłów dzieci. 

 

18 listopada -maluszki bawiły się w teatrzyk kukiełkowy. Wystawiły przedstawienie Czerwony Kapturek.

12 listopada w grupie 3-latków obchodziliśmy Dzień jeża. Przedszkolaki miały za zadanie ułożyć jego postać z puzzli  i wykonać języka z makaronu oraz plasteliny. Było także trochę gimnastyki.

7 listopada  w przedszkolu odbył się Bal postaci z bajek .Dzieci poprzebierane w kolorowe stroje,bawiły się wesoło w rytmie skocznej muzyki.

6 listopada- 3-latki wzięły udział w zajęciach muzycznych, na których miały okazje poznać rożne instrumenty muzyczne. Dzieci dowiedziały się jak nazywają się poszczególne instrumenty i jak się na nich gra. 

2020 Copyright Zespół Szkół w Krzywczy Rights Reserved