KOMUNIKAT W SPRAWIE RODO


W związku z nowymi wymogami prawnymi dotyczącymi ochrony danych osobowych, nasza firma aby przekazać Państwu jasne i rzetelne informacje na temat pobieranych przez nas danych i ich ochrony oraz praw Państwu przysługujących stworzyła nową Politykę Prywatności. W celu poprawienia jakości usług korzystamy technologii z plików cookies, które wysyłane są automatycznie. Mogą Państwo w każdej chwili zmienić ustawienia prywatności w przeglądarce. Dalsze pozostawanie na naszej stronie bez zmian ustawień przeglądarki jest równoznaczne z akceptacją naszej Polityki Prywatności, którą przeczytać mogą Państwo tutaj. Czytaj więcej...


 

 


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Szkoły Podstawowej imienia 11. Karpackiej Dywizji Piechoty w Krzywczy

 

Od połowy października w naszej bibliotece trwał Kiermasz Tanich Książek, udostępnianych dzięki internetowej księgarni z Tuliszkowa, z którą współpracujemy od kilku lat. Można było nabyć różne pozycje książkowe w naprawdę korzystnych cenach. Chętnych nie brakowało! Wśród kupujących byli uczniowie i nauczyciele, a także rodzice.

 

Z radością informujemy, że dotarły do naszej biblioteki książki zamówione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Zakupu nowości wydawniczych można było dokonać dzięki temu, iż nasza szkoła zgłosiła swój udział w programie rządowym, skąd otrzymała 4 tysiące złotych, a tysiąc złotych otrzymała od organu prowadzącego szkołę – Gminy Krzywcza. Wiele nowo zakupionych pozycji pochodzi z wyboru samych uczniów i rodziców oraz nauczycieli.

 

2020 Copyright Zespół Szkół w Krzywczy Rights Reserved