KOMUNIKAT W SPRAWIE RODO


W związku z nowymi wymogami prawnymi dotyczącymi ochrony danych osobowych, nasza firma aby przekazać Państwu jasne i rzetelne informacje na temat pobieranych przez nas danych i ich ochrony oraz praw Państwu przysługujących stworzyła nową Politykę Prywatności. W celu poprawienia jakości usług korzystamy technologii z plików cookies, które wysyłane są automatycznie. Mogą Państwo w każdej chwili zmienić ustawienia prywatności w przeglądarce. Dalsze pozostawanie na naszej stronie bez zmian ustawień przeglądarki jest równoznaczne z akceptacją naszej Polityki Prywatności, którą przeczytać mogą Państwo tutaj. Czytaj więcej...


 

 


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Szkoły Podstawowej imienia 11. Karpackiej Dywizji Piechoty w Krzywczy

Najmłodsi uczą poznają członków rodziny z pomocą logico.

Poligloci segregują wyrazy wrzucając do kubełków frytki. Szkoda, że nie można ich zjeść. 

Stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę jak się okazuje to dobry temat do rozmowy w języku angielskim. 

Dzieci z klasy drugiej zainspirowane książeczką "Monkey and Me" autorstwa Emily Gravett zaangażowały się do czynnego udziału w procesie czytania historyjki.

Przyswajanie nowych zwrotów może być niezwykle proste i przyjemne. Poligloci z klasy 5 opisują swój dzień.

Nauka języka angielskiego poprzez piosenkę i rymowankę pomaga doskonalić pamięć mechaniczną, są przez dzieci bardzo lubiane, a jednocześnie stanowią najlepszy sposób uczenia się całych zwrotów, które później posłużą w procesie komunikacji oraz będą bazą do ćwiczeń dramowych. Towarzyszy im zazwyczaj ruch, który ułatwia zrozumienie i zapamiętanie.

2020 Copyright Zespół Szkół w Krzywczy Rights Reserved