KOMUNIKAT W SPRAWIE RODO


W związku z nowymi wymogami prawnymi dotyczącymi ochrony danych osobowych, nasza firma aby przekazać Państwu jasne i rzetelne informacje na temat pobieranych przez nas danych i ich ochrony oraz praw Państwu przysługujących stworzyła nową Politykę Prywatności. W celu poprawienia jakości usług korzystamy technologii z plików cookies, które wysyłane są automatycznie. Mogą Państwo w każdej chwili zmienić ustawienia prywatności w przeglądarce. Dalsze pozostawanie na naszej stronie bez zmian ustawień przeglądarki jest równoznaczne z akceptacją naszej Polityki Prywatności, którą przeczytać mogą Państwo tutaj. Czytaj więcej...


 

 


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Szkoły Podstawowej imienia 11. Karpackiej Dywizji Piechoty w Krzywczy

 

Zajęcia z wykorzystaniem robotów dają wiele interesujących możliwości. Dzieci i młodzież uczą się sterować mBotem za pomocą telefonów, tabletów i laptopów. Na ostatnich zajęciach dzięki odpowiedniemu zaprogramowaniu możliwe było zorganizowanie zawodów robotów, które polegały na pokonaniu labiryntu bez jego uszkodzenia w jak najkrótszym czasie. Uczestnicy zabawy ćwiczyli umiejętność zdrowej rywalizacji.

Podczas zajęć projektowych z informatyki bardzo ciekawe okazało się składanie robotów. Wszyscy pracowali zgodnie z instrukcją, tworząc wytwory współczesnej techniki. Uczestnicy projektu, bez względu na płeć, byli pochłonięci realizacją wyznaczonych zadań. 

Na zajęciach z informatyki uczniowie uczą się i bawią. Na dobry początek zaplanowano czarowanie i programowanie w środowisku Baltie. 

 

2020 Copyright Zespół Szkół w Krzywczy Rights Reserved